O NAS

Zespół wyspecjalizowanych techników wykorzystujący najnowsze technologie i najlepsze materiały
wykonując od protez całkowitych po skomplikowane prace
implantologiczne od ponad 30 lat.

Tomasz Dąbrowski, Krzysztof Godlewski

PROFILAB s.c.

Jesteśmy pracownią działającą na rynku od 1990 roku. Współpracujemy z wieloma doskonałymi lekarzami – protetykami, wykonując dla nich nowoczesne i estetyczne uzupełnienia protetyczne.

Wszystkie wykonane przez nas prace są objęte pełną gwarancją  i mogą być zaopatrzone w stosowne certyfikaty materiałowe.

Zadowolenie ich pacjentów jest naszą najlepszą rekomendacją.

Chcąc w dalszym ciągu podążać tą drogą serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich lekarzy protetyków, entuzjastów swojego zawodu.

Wszystkie wykonane przez nas prace są objęte pełną gwarancją  i mogą być zaopatrzone w stosowne certyfikaty materiałowe.

Doskonała organizacja pracy naszej pracowni, oraz znany od  lat precyzyjnie działający, bezpłatny system transportu prac, uchroni Państwa przed niepotrzebnymi problemami logistycznymi, często występującymi na styku pracownia – gabinet.

Jeśli chcecie Państwo przekazać nam wyciski swoich pacjentów do wykonania pracy w standardach, o jakich piszemy powyżej, wystarczy zadzwonić pod numer 22 665 18 42 i zgłosić ich odbiór. Wyciski zostaną odebrane, praca wykonana i dostarczona wieczorem zgodnie z wyznaczonym terminem.

Zapraszamy do współpracy

Od 30 lat nasze Laboratorium wykonuje uzupełnia protetyczne na bardzo wysokim poziomie technicznym:

  • protezy ruchome i uzupełnienia stałe projektujemy i wykonujemy zgodnie z najlepszymi standardami techniki dentystycznej
  • pracujemy na wszystkich systemach implantologicznych obecnych na rynku, wykonując na nich prace estetyczne z perfekcyjną dokładnością
  • specjalizujemy się w pracach pełnoceramicznych napalanych na podbudowie z tlenku cyrkonu osiągając doskonałe efekty kosmetyczne w każdej pracy.

Najwyższy estetyczny poziom naszych prac uzyskujemy dzięki:

  • ceramistom, będącym wieloletnimi specjalistami, którzy w swojej pracy osiągnęli poziom mistrzowski,
  • używanej przez nas renomowanej ceramiki firmy „Shofu” – jesteśmy pilotażowym laboratorium tej firmy w Polsce,
  • wypalaniu porcelany w nowych, uważanych za najlepsze  na świecie, piecach firmy Dekema,
  • możliwości indywidualnej pracy z pacjentem w naszej pracowni