Transport prac na terenie Polski

Prace do gabinetów spoza Warszawy wysyłamy przesyłką kurierską „DPD” – koszty takiej przesyłki ponosi nasze laboratorium.

Lekarzom chcącym wysłać pracę do naszego laboratorium rekomendujemy korzystanie z pocztowej usługi „przesyłek priorytetowych – zwykłych”. Jest to sposób sprawdzony, niezawodny i niewymagający praktycznie żadnego wysiłku czy niepotrzebnej straty czasu. Ponadto usługa ta jest tańsza niż alternatywne sposoby przesyłania prac. Korzysta z niej wiele współpracujących z nami gabinetów. Z reguły przesyłki dochodzą punktualnie. Nasze firmowe, hermetycznie zamykane pudełka, które Państwu dostarczymy, skutecznie chronią zawartość przed uszkodzeniem. Jeśli dotychczas nie korzystaliście Państwo z tej formy przesyłania prac – podajemy kilka ułatwiających informacji:

Najlepiej do tego celu nadają się koperty wyścielone wewnątrz ,miękką plastikową bąbelkową wykładziną. Są dostępne na poczcie lub w sklepach papierniczych.

Gotową, zaadresowaną i zaklejoną kopertę z zabezpieczonymi wyciskami (mokra lignina i dodatkowa torebka foliowa) wystarczy podać w okienku na poczcie bez wypełniania jakichkolwiek dodatkowych druków.

Poczta zapewnia, że jeżeli przesyłka zostanie nadana do południa – dotrze do adresata w dniu następnym.

Po wykonaniu przez nas pracy, przesyłka z naszego laboratorium zostanie wysłana dokładnie w dniu wyznaczonego terminu na zleceniu. Po jej odbiór nie trzeba chodzić na pocztę gdyż listonosz przyniesie ją do Państwa gabinetu.

Transport prac:

gabinet – pracownia, pracownia – gabinet