Transport prac na terenie Warszawy

Oferujemy Państwu bezpłatny system transportu prac, który działa na terenie Warszawy codziennie (oprócz sobót i niedziel) według następujących zasad:

Kurierzy naszego laboratorium przywożą i odbierają prace z gabinetów między godziną 16.00 a 21.00. Warunkiem odebrania pracy od Państwa jest jej telefoniczne zgłoszenie (22 665-18-42) do godziny 16.00. Po godzinie 16.00 zgłoszenie odbioru pracy nie będzie możliwe ponieważ kurierzy wyjadą już z laboratorium na swoje trasy.

Kurierzy będą się pojawiali u Państwa w gabinecie zawsze o podobnej porze. Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu wizyt pacjentów oczekujących na nasze prace.

Jeżeli z jakichś przyczyn nie możecie lub nie chcecie Państwo skorzystać z naszego „bezpłatnego systemu odbierania i dostarczania prac” istnieje możliwość odbioru pracy z pracowni przez wysłanego przez Państwa kuriera lub taksówkę. Wówczas koszty i organizacja takiego transportu spoczywają po Państwa stronie. Chcąc w ten sposób odebrać pracę prosimy najpierw ustalić z nami dokładną godzinę, o której przesyłka dla Państwa będzie przygotowana do odbioru w pracowni. Kuriera lub taksówkę zamawiacie Państwo zgodnie ze swoimi upodobaniami co do firmy czy korporacji, z której chcecie skorzystać. Ważne, żeby zamówiony kierowca przyszedł po pracę do lokalu naszej pracowni.  Z uwagi na to, że całością spraw biurowo-recepcyjnych w naszej pracowni zajmuje się tylko jeden człowiek nie jesteśmy w stanie wynosić przesyłek na parking, oczekiwać tam na kierowców (często spóźnionych), rozliczać się z nimi, żądać od nich faktur dla Państwa oraz brać odpowiedzialności za cenę usługi i punktualność dostarczenia pracy.

Jeszcze raz zachęcamy Państwa, do korzystania z naszego „bezpłatnego systemu odbierania i dostarczania prac”. Ten nasz autorski pomysł stworzyliśmy dla Państwa wygody. Systematycznie udoskonalany działa niezawodnie od wielu lat. Pozwala Państwu w 100% zapomnieć o problemie transportu wycisków i prac w obydwie strony. Śmiało możemy powiedzieć, że oprócz jakości naszych prac jest kolejną naszą wizytówką w biznesowym podejściu do naszych klientów.

Transport prac:

gabinet – pracownia, pracownia – gabinet